www.bachlong.q4.pl
www.bachlong.q4.pl
System Kem Vo Combat powstał na początku lat 90-tych ubiegłego stulecia i był kontynuacją a raczej rozwinięciem systemu walki wręcz którego nauczałem służby mundurowe. Głównym zapleczem technicznym jak i metodycznym były utylitarne techniki Viet Vo Dao oraz Kempo Tai Jutsu. Powstała wtedy kompletna metodą szkoleniową dla służb mundurowych, oparta na wieloletnich doświadczeniach kadry trenerów ( oficerów WP, Policji, pracowników różnych rodzajów służb mundurowych ). Głównym celem była i jest nauka skutecznej i prostej walki wręcz w oparciu o nowoczesną metodykę treningu, dostosowaną do współczesnych wymogów i specyfiki danej służby.
Jest to wspaniały sposób na to aby pozostać sprawnym fizycznie i nauczyć się skutecznej samoobrony używając technik zawartych w sztukach walki. System jest używany przez służby mundurowe co daje Ci pewność, że zawiera szeroki zestaw technik oraz sprawi, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie bez względu na sytuację. Jest to fantastyczny sposób na Twój psychofiyczny rozwój o czym z pewnością się przekonasz kiedy tylko zaczniesz trening.
www.kemvocombat.pl
Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, niektóre mogą być już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce plików cookie. X zamknij